Taksometry i kasy TAXI

Taxi-e

Taksometr fiskalny z kolorowym dotykowym wyświetlaczem LCD, Kopia Elektroniczna, obsługa kursu jednym klawiszem opcjonalnie komunikacja GSM.

Więcej informacji na stronie: http://taxi-e.novitus.pl/

Koszt montażu takiego zestawu (sygnał drogi analogowy):

3.185,70 zł brutto + 110zł Legalizacja

Sprawdzony na rynku zestaw rozłączny taksometr TX06 z kasą fiskalną Vega Taxi E produkowany przez polską firmę Novitus S.A. z Nowego Sącza.

Urządzenia te zyskały pomyślną opinię klientów, dla których istotna jest funkcjonalność i niezawodność sprzętu. Obecnie Taksometry TX06 nie są już produkowane i pochodzą wyłącznie z rynku wtórnego.

Koszt montażu takiego zestawu (sygnał drogi analogowy) wynosi:

2.500,00 zł brutto + 110zł legalizacja

VEGA Taxi E  z kopią elektroniczną jest profesjonalną kasą fiskalną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Kasę VEGA Taxi E można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.

VEGA Taxi E współpracuje z następującymi taksometrami:
  •  TX 06 – fiskalny,
  • CEZAR – fiskalny (producent: CB ELECTRONICS)

Mobilność
Kasa VEGA Taxi Enie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W związku z tym w każdej chwili w prosty sposób (wyciągnięcie kabla, brak plomby) można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą (w myśl obowiązujących przepisów kradzież urządzenia fiskalnego pociąga za sobą konieczność zwrotu kwoty odpisu, a na zakup kolejnego urządzenia nie przysługuje odliczenie).

Łatwość obsługi
VEGA Taxi wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i alfanumeryczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Jej klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną obsługę.

Funkcjonalność
Kasa VEGA Taxi E umożliwia drukowanie wielu raportów: np. dobowy (fiskalny) okresowy pełny i skrócony, miesięczny pełny lub skrócony, stanu kasy, raport kasjera, raport rozliczeniowy oraz raport ustawień taksometru, co znacznie ułatwia prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń.

Duże możliwości
Kasę podłącza się do taksometru współpracującego z kasą VEGA Taxi E i od tego momentu, z taksometru przesyłane są wszelkie informacje konieczne do wystawienia paragonu za kurs taksówki. Po rozpoczęciu kursu istnieje możliwość wybrania dodatkowych opcji dotyczących rozliczenia tego kursu: udzielenia rabatu za usługę wybrania opcji „cena umowna”. Dostępna jest w tym czasie również opcja anulowania rozpoczętego paragonu, wykorzystywana w przypadku rezygnacji klienta z kursu.
Po zakończeniu kursu kasa VEGA Taxi drukuje automatycznie paragon, na którym widnieją czasy rozpoczęcia i zakończenia kursu, przejechana odległość, numer boczny taksówki, ew. rabat, kwota opłaty za kurs z rozbiciem na poszczególne taryfy oraz ilość jednostek taryfowych. Możliwe jest również zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe (np. zamówienie taksówki, wniesienie bagażu itp.).

Cena:

1650,00zł brutto

Taksometr może być stosowany w każdym pojeździe mechanicznym posiadającym podzespół przekazujący informacje o przebytej drodze (linka lub impulsy elektryczne).

Dodatkowymi akcesoriami do taksometru są:
  • Wiązka przewodów do elektrycznego dołączenia taksometru do pojazdu
  • Przetwornik obrotów
  • Elektroniczny dzielnik impulsów
  • Blacha mocująca – do zamocowania taksometru w samochodzie.

 

DANE TECHNICZNE:

Napięcie zasilania : 6-16V

Zakres temperatur pracy: od -25°C do +55°C

Liczba taryf: 4

Maksymalna prędkość: 180 km/h

Wyświetlacz Opłat: sześć cyfr, LED 14 mm

Wyświetlacz Taryf: jedna cyfra, LED 14 mm

Wymiary: 129 x 652 x 16 mm