Kasy fiskalne

Nowość! FAWAG lite Kopia elektroniczna. Mała kasa fiskalna o wymiarach szerokość/wysokość/głębokość: 179 x 97 x191 mm, możliwość zaprogramowania 2000 kodów towarowych, współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów i szufladą. Prosta obsługa. Dodatkowe klawisze ułatwiające pracę na kasie fiskalnej.

W kasie zastosowano czytelne wyświetlacze dla kasjera oraz dla klienta z dużą i wyraźną czcionką, przyjazne dla oka kolory nie męczą wzroku podczas wielogodzinnej pracy.

Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A

cena: 1199 netto (1474,77zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis.

Ulotka do pobrania w PDF: FAWAG lite

Novitus Nano E kopia elektroniczna – przenośna kasa fiskalna z kopią elektroniczną o wymiarach szerokość/wysokość/głębokość: 94 x 58 x 229 mm, możliwość zaprogramowania 3000 kodów towarowych, współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów , wagą elektroniczną, szufladą lub terminalem EFT. Klawisze szybkiej sprzedaży – umożliwiają zaprogramowanie 8 kodów towarowych dostępnych bezpośrednio z klawiatury kasy lub innych funkcji dostępnych bezpośrednio z klawiatury kasy.

cena: 1390 zł netto (1709,70zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis.

Posnet Ergo kopia elektroniczna – to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

 cena: 1299 zł netto (1597,77zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis.

Posnet Mobile HS EJ kopia elektroniczna – Najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

cena: 1299zł netto (1597,77zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis.

Novitus Sento LAN E kopia elektroniczna – Kasa fiskalna o wymiarach szerokość/wysokość/głębokość: 299 x 100 x 212 mm, możliwość zaprogramowania 16000 kodów towarowych, 40 znaków w nazwie towaru, współpracuje z komputerem RS/USB/LAN, czytnikiem kodów RS/USB, wagą elektroniczną, szufladą lub terminalem EFT, pin pad, drukarka zamówień, monitoring. Klawisze szybkiej sprzedaży – umożliwiają zaprogramowanie 28 kodów towarowych dostępnych bezpośrednio z klawiatury kasy towarowych lub innych funkcji dostępnych bezpośrednio z klawiatury kasy.

 cena: 1490 zł netto (1832,70zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis.

Posnet Revo kopia elektroniczna – Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. o pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerwanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

1699zł netto (2089,77zł brutto) *promocyjna cena: 1613,82 zł netto (1985zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis.

Novitus Next kopia elektroniczna – Novitus Next jest pierwszą kasą fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next.  Opcją dla obsługi dotykowej jest klawiatura fizyczna.

Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów.

Szybką,  prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy Next.

Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość.

Kasa Next posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB.

NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi.

Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy Next jak z każdego innego tabletu, surfuj po internecie, oglądaj youtuba i słuchaj muzyki. Zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz to wszystkie inne aplikacje systemu Android dostępne w kasie Novitus Next.

cena: 2190 zł netto (2693,70zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis.

(*) Cena promocyjna zawiera programowanie, szkolenie, fiskalizację i rabat za płatność gotówką, nie łączy się z innymi promocjami.