Drukarki fiskalne

Novitus Deon Lan E kopia elektroniczna – mała drukarka fiskalna o wymiarach szerokość/wysokość/głębokość: 94 x 58 x 229 mm. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

cena: 2090 zł netto (2570,70zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis. Przeglądy co 2 lata

Novitus Bono Lan Ekopia elektroniczna Drukarka fiskalna o wymiarach szerokość/wysokość/głębokość: 146 x 145 (190) x 215 mm. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska.
Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

cena: 2290 zł netto(2816,70zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis. Przeglądy co 2 lata.

NOVITUS HD Ekopia elektroniczna jest to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne – np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu.
Drukarka fiskalna NOVITUS HD E powstała na bardzo solidnych podstawach, wynikających z wieloletniego doświadczenia w konstrukcji znanych na całym świecie niezawodnych drukarek firmy CITIZEN oraz największego doświadczenia w konstrukcji urządzeń fiskalnych na polskim rynku. Japońska drukarka CITIZEN została wyposażona w moduł fiskalny Novitus.

cena: 2690,00 zł netto (3308,70zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis. Przeglądy co 2 lata.

Posnet Temo HS EJ kopia elektroniczna – to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.

Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

cena: 2299zł netto (2827,77zł brutto)

Fiskalizacja, szkolenie gratis. Przeglądy co 2 lata.

(*) Cena promocyjna zawiera programowanie, szkolenie, fiskalizację i rabat za płatność gotówką, nie łączy się z innymi promocjami.